fbpx

NOVÉ TERMÍNY V ŠTÚDIU od JANUÁRA

PRIHLASOVANIE JE SPUSTENÉ

🌟 Nové Kurzy Jogy sa Blížia! 🧘‍♀️🌿

Pripojte sa k nám na jogovej ceste ku zdraviu, harmónii a vnútornému pokoju! Naše kurzy jogy prichádzajú s čerstvými prístupmi a nekonečnou chuťou posúvať sa vpred.

Vaša cesta k zdravšiemu a vyváženejšiemu životu sa začína tu!

Tešíme sa na vás na našich nových kurzoch jogy! 🙏💫

Zober podložku a dojdi do štúdia, čaká ťa partia rovnako naladených ľudí, podporná skupina, ktorá ťa potiahne, keď sa ti nebude chcieť. Zažiješ zábavu, pohodu a pohyb ťa bude neskutočne baviť. Všetky kurzy sú vhodné aj pre začiatočníkov. Zabezpeč si miesto na kurze. Tešíme sa na teba 🙂🙂🙂

KLASICKÁ JOGA: KURZY ZAČIATOČNÍCI A ZDRAVÝ CHRBÁT

DYNAMICKEJŠIA JOGA: KURZY ASHTANGA A POWER JOGA

PRE DETI SME PRIPRAVILI

HRAVOU FORMOU CVIČENIE SO ZÁBAVOU

JOGA PRE ZAČIATOČNÍKOV

Kurz jogy pre začiatočníkov vás prevedie základmi jogy. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, či akúkoľvek kondíciu. V pomalšom tempe spolu postupne zvládneme Pozdrav slnku, Pranayama dýchanie, pozície bojovníkov, trojuhoľník, inverzné, balančné pozície, pozície ktoré zlepšia vašu ohybnosť, držanie tela, rozprúdia vašu energiu a dostanú vás do formy. A to nielen fyzickej, ale i psychickej. Hodiny Hatha jogy vedie lektorka Zuzka s medzinárodne platným certifikátom RYT200.

ZDRAVÝ CHRBÁT

Pri dnešnom rýchlom spôsobe života, kedy sa nestíhame ani zastaviť, mnohí z nás zažívajú bolesti chrbta.  Zohýbame sa pri počítači, nad telefónom, máme nesprávne držanie tela.  Ak takto dávame zabrať nášmu chrbátu, či krku, prejaví sa to skôr, či neskôr na našom zdraví.

Cvičenie na zdravý chrbát je zostavené tak, aby sme sa zbavili bolesti chrbta, spevnili svalstvo, zlepšili si držanie tela. Je vhodné aj pre úplných začiatočníkov a pre všetky vekové kategórie. Hodiny vedie lektorka Zuzka s medzinárodne platným certifikátom RYT200.

ASHTANGA JOGA S DIANKOU

 

 Kurz vedie lektorka Diana, certifikovaná lektorka RYT200.

Lekcie Ashtanga jogy na každý deň predstavujú kurz vedenej hodiny 1. série v jej skrátenej forme.

Cieľom kurzu je pochopiť a naučiť sa jogovú prax od úplných základov. Ashtanga joga je dynamicky systém jogy , je to prastará metóda kontroly a upokojovania vlastnej mysle, kultivovanie tela nielen fyzicky ale aj energeticky.

Na záver každej hodiny máme pre Vás pripravenú malú zvukovú terapiu s tibetskymi miskami.

POWER JOGA S KATKOU

Ďaľší a veľmi populárny druh cvičenia v našich končinách a teda aj u nás v štúdiu je power joga.

Ako už názov napovedá, power joga je zameraná na budovanie sily a vytrvalosti. Je to tiež výborná forma jogy na spaľovanie kalórií. Ak vás teda láka dynamickejšie cvičenie, kedy plyniete z pozície do pozície, power joga je pre vás tá správna voľba. 

Obľúbi si ju každý, kto sa rád hýbe a nebojí sa trochu si zamakať.

DETSKÁ JOGA S KATKOU

Nechajte vaše deti objaviť svet jogy plný zábavy, pohybu a osobného rastu v našom štúdiu.

Priveďte ich na cestu zdravia a radosti!

Hravou formou cez rozprávky a príbehy, napodobovanie zvieratiek si deti rozhýbu zdravým a prirodzeným a nenásilným spôsobom celé telíčka, spevnia držanie tela, zapoja chrbátik i nôžky, stred tela. Heslo znie ZDRAVO A HRAVO. 🐶🙂🐈‍⬛