fbpx

NOVÉ TERMÍNY V ŠTÚDIU od JESENE

STÁLE SA MÔŽETE PRIHLÁSIŤ

Registruj sa a zaži s nami relax, odbúraj stres, zacvič si, zbav sa bolestí a buď fit.

Zober podložku a dojdi do štúdia, čaká ťa partia rovnako naladených ľudí, podporná skupina, ktorá ťa potiahne, keď sa ti nebude chcieť. Zažiješ zábavu, pohodu a pohyb ťa bude neskutočne baviť. Všetky kurzy sú vhodné aj pre začiatočníkov. Zabezpeč si miesto na kurze. Tešíme sa na teba 🙂🙂🙂

KLASICKÁ JOGA: KURZY ZAČIATOČNÍCI A ZDRAVÝ CHRBÁT

DYNAMICKEJŠIA JOGA: KURZY ASHTANGA A POWER JOGA

JOGA PRE ZAČIATOČNÍKOV

Kurz jogy pre začiatočníkov vás prevedie základmi jogy. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, či akúkoľvek kondíciu. V pomalšom tempe spolu postupne zvládneme Pozdrav slnku, Pranayama dýchanie, pozície bojovníkov, trojuhoľník, inverzné, balančné pozície, pozície ktoré zlepšia vašu ohybnosť, držanie tela, rozprúdia vašu energiu a dostanú vás do formy. A to nielen fyzickej, ale i psychickej. Hodiny Hatha jogy vedie lektorka Zuzka s medzinárodne platným certifikátom RYT200.

ZDRAVÝ CHRBÁT

Pri dnešnom rýchlom spôsobe života, kedy sa nestíhame ani zastaviť, mnohí z nás zažívajú bolesti chrbta.  Zohýbame sa pri počítači, nad telefónom, máme nesprávne držanie tela.  Ak takto dávame zabrať nášmu chrbátu, či krku, prejaví sa to skôr, či neskôr na našom zdraví.

Cvičenie na zdravý chrbát je zostavené tak, aby sme sa zbavili bolesti chrbta, spevnili svalstvo, zlepšili si držanie tela. Je vhodné aj pre úplných začiatočníkov a pre všetky vekové kategórie. Hodiny vedie lektorka Zuzka s medzinárodne platným certifikátom RYT200.

ENERGY JOGA S DIANKOU

Od septembra prinášame nové hodiny Energy jogy do nášho štúdia. Energy Joga je vhodná pre každého, kto si chce vybudovať vonkajšiu aj vnútornú silu, koncentráciu a flexibilitu. 

Na hodinách energy jogy postupne rozhýbeme celé telo od hlavy až po prsty na nohách. Zohrejeme sa hlbokým dychom, ktorý budeme prepájať s pohybom.

Sústredenie sa na  pohyb a dych nám umožní odpútať svoju pozornosť od myšlienok a dosiahnuť tak stav jogy.

Na záver každej hodiny mám pre Vás pripravenú malú zvukovú terapiu s tibetskymi miskami.

  Kurz vedie lektorka Diana, certifikovaná lektorka RYT200.

POWER JOGA S KATKOU

Od septembra prinášame ďaľší dynamickejší druh cvičenia do nášho štúdia.

Ako už názov napovedá, power joga je zameraná na budovanie sily a vytrvalosti. Je to tiež výborná forma jogy na spaľovanie kalórií. Ak vás teda láka dynamickejšie cvičenie, kedy plyniete z pozície do pozície, power joga je pre vás tá správna voľba. 

Obľúbi si ju každý, kto sa rád hýbe a nebojí sa trochu si zamakať.