fbpx

 7 KROKOV K PROGRESU 

7 VIDEÍ NA PROGRES, EFEKTÍVNE CVIČENIE, ZAMERANÉ NA VŠETKO, ČO POTREBUJETE PRE ZDRAVIE, RELAX, PROGRES, NAVÝŠENIE VITALITY

PRÍSTUP NA 365 DNÍ

ČO ZÍSKAŠ? 

KROK 1: ZAMERIAŠ SA NA CVIČENIA 7 VIDEÍ PRE PROGRES -  SÚ EFEKTÍVNE A SYSTEMATICKY NASTAVENÉ, ZABERÚ LEN PRIBLIŽNE 30 MIN TVOJHO ČASU

KROK 2: AK MÁŠ ZÁUJEM, MÔŽEŠ SI PRIDAŤ SÉRIU 2 PRE POKROČILÝCH - TU SA NAUČÍŠ A PRECVICÍŠ SI MOSTÍK, VRANU, ŠNÚRU, MORSKÚ PANNU, KOMPAS, STOJ NA HLAVE - TIETO LEKCIE TRVAJÚ 60MIN

KOĽKO TO TRVÁ A ČO POTREBUJEM?

CVIČENIA TRVAJÚ PRIBLIŽNE 30 MINÚT, JE TO SÉRIA, KTORÚ POVAŽUJEM ZA TO NAJLEPŠIE, ČO SOM VYTVORILA. JE ZOSTAVENÁ TAK, ABY STE Z NEJ MALI PROSPECH A ABY STE SI NAŠLI 30MINÚT ČASU.

 

POTREBUJEŠ LEN ČAS A CHUŤ 🙂 PODLOŽKA POMÔŽE, AK PODLOŽKU NEMÁŠ, NEVADÍ, KOBEREC POSTAČÍ.

VIDEÁ NA PROGRES CVIČÍŠ OPAKOVANE, V ĽUBOVOĽNOM PORADÍ. KĽUDNE ROK, DVA, KOĽKO SA TI BUDE ŽIADAŤ. VŽDY Z NICH BUDEŠ MAŤ BENEFIT.

ČO TI TO PRINESIE? 

FYZICKÉ ZDRAVIE

Zlepšíš cvičením celé fyzické telo: ohybnosť, silu, dýchanie a aj vytrvalosť. Uľavíš si aj od bolestí chrbta.

PSYCHIKA

Zlepšíš svoje psychické zdravie, pretože joga zjednocuje telo, myseľ aj našu dušu.

DETOX

Zlepšíš svoju disciplínu v cvičení, svoju sebalásku, detoxikuješ telo, myseľ.

HARMONIZÁCIA

Pracuješ na harmonizácii čakier, energetických centier, hormonálnej činnosti, zlepšuješ intuíciu a ešte omnoho viac.

PROGRES

Zlepšíš sa postupne v asánach, prácou na pozíciach, ktoré sú dôležité pre náš progres.

MOTIVÁCIA

S progresom príde motivácia a inšpirácia k ďaľšiemu cvičeniu a k disciplíne. A to za iba 30 min cvičenia.

PREČO TO CELÉ VZNIKLO?

Cvičím pravidelne s dievčatami, ktoré si zakúpili jogu pre začiatočníkov a začínali v novembri 2020 alebo v januári 2021. A dnes? Dnes vedia stoj na hlave, mostík, morskú pannu, vranu, krásne asány, robievame šnúru, kompas, pracujeme na stoji na rukách. Je to cesta a je krásna.

Ich progres ich motivuje a zdravotný stav sa tiež zlepšil. A to zasa motivuje mňa.

Naopak, proti tomu stretávam ženy, ktoré aj po rokoch cvičenia majú zatvorené bedrá, hrudník, ramená stiahnuté, slabé paže, brucho.

 Tiež som to tak mala, po 14 rokoch cvičenia som bola stále začiatočník, neboli také možnosti ako dnes a žiaden lektor nás systematicky neviedol k zlepšeniu. Dnes vám môžem povedať, že dievčatá, čo necvičia ani rok, sú ďalej než ja alebo iné ženy po toľkých rokoch cvičenia.

So zlepšením prichádza aj motivácia, inšpirácia a to je to, čo vás bude držať pri cvičení a bude to váš hnací motor. 

STE ZA? 

Tento program je naozaj pre všetkých. Je pre tých, ktorí nemajú základy aj pre tých, ktorí sa chcú zlepšiť a robiť to efektívne.

TOTO JE PRE VÁS RIEŠENIE.

ČO ODPORÚČAM?

  • Využite zimu, jar, cvič, koľko krát v týždni sa ti podarí.
  • Nájdi si čas ráno alebo večer. Kedy ti to vyhovuje. 
  • Cvič 3, 4 alebo 5x po 30minút, koľko zvládneš.

Videá su nastavené na progres, postupne pracuješ na všetkom. Od otvorenia hrudníka, bedier, zlepšenie sily, flexibility, dýchania....

Všetci vieme, že ani diéta 1 deň v týždni ti nepomôže. Alebo učenie sa angličtiny 1x týždenne oproti 3 razom. Viem, že veľa ľudí odkladá cvičenie kvôli nedostatku času.

Preto som pre vás pripravila videá v trvaní 30 minút. Pretože, radšej si zacvič efektívne 30min minimálne 3x v týždni ako 1x v týždni po hodine. Navyše sú nastavené tak, že pracuješ systematicky a zlepšuješ všetko postupne.

POZOR: TERAZ AKO BONUS 

ZÍSKAŠ PREDPREDAJOVÚ CENU NA SÉRIU 2

VIAC NEŽ 50% ZĽAVU 

ČO VÁS ČAKÁ?

 Videá si buď stiahneš alebo si ich vždy pozrieš na stránke z počítača alebo mobilu. 

ZUZKA KRAJČIROVIČOVÁ

Som certifikovaná lektorka jogy RYT 200v medzinárodnej jogovej aliancii. Joga sa stala mojou vášňou a rada jej benefity sprostredkujem všetkým, ktorí majú záujem pre seba niečo urobiť v oblasti zdravia, fyzickej a psychickej pohody. 

ZHRNUTIE A CENA

CVIČENIA SÚ PRE VÁS ZA CENU 39 EUR A K NIM SI MÔŽEŠ PRIKÚPIŤ PRIPRAVOVANÚ SÉRIU 2 ZA MENEJ NEŽ 1/2. TÁ ZAHŔŇA CVIČENIA VEDÚCE KU ŠNÚRE, MORSKEJ PANNE, STOJI NA HLAVE, VRANE, MOSTÍKU, KOMPASU. NESKÔR BUDE CENA DRUHEJ SÉRIE 29 EUR.

NAŠTARTUJ SVOJE ZDRAVIE A RELAX

JOGU PRE ZAČIATOČNÍKOV SI ZAKÚPILO VYŠE 400 ĽUDÍ A JA SOM VEĽMI VĎAČNÁ A RADA, ŽE NA SEBE PRACUJETE. TU JE NIEKOĽKO VAŠICH OHLASOV.

Referencie

 

Dobrý deň, Ďakujem veľmi pekne. Idem na to..kedysi dávno som sa o jogu pokúšala, veľmi pomáhala môjmu telu a hlavne duši..to je presne to, čo v týchto neľahkých dňoch potrebujem. Všetko dobré+pekný deň prajem
Patrícia Š
....mám za sebou prvé cvičení, zítra pokračuji... velmi dobře vedete lekci, jasně srozumitelně....jen to moje dýchání 🙂 ...ale chcete svúj čas! opravdu velmi děkuji za facebook posting, tímto jste mne oslovila. a opravdu vaše úvodní motivační video jak na to je výborné. gratuluji a srdečně zdravím,
Petra KH
Dobrý deň, mám za sebou úvodné cvičenie a je to super. Veľké ďakujem🧘‍♀️😀😍
Anna
Milá Zuzka, som veľmi rada, že som mohla byť súčasťou tvojho kurzu. naučila som sa nové veci, ktoré ma opäť posunú ďalej. Kurz a obsah super, lektorka top, myslím, že aj praktické aj teoretické informácie nám pomôžu v ďaľšom rozvoji....
E.

J O G A L A N D -  TVOJA HARMÓNIA A BALANS V ŽIVOTE