fbpx

Najlepší spôsob, ako predpovedať svoju budúcnosť, je vytvoriť si ju.

― Abraham Lincoln

OTVÁRAME LETNÚ ŠKOLU

STAŇ SA MAGNETOM

a staň sa tvorcom svojho života

VYDAJ SA NA PLAVBU LOĎOU

V PRÚDE HOJNOSTI

Poď s nami vyplávať z prístavu, zaži dobrodružstvo, vydaj sa na spoločnú plavbu, budeme sa unášať v prúde hojnosti a to raz a navždy. Opusti prístav "bezpečia"  - komfortnej zóny, bez zmeny a začni si TVORIŤ SVOJ ŽIVOT PO AKOM TÚŽIŠ. VEZMI DO RÚK VLASTNÉ KORMIDLO

VEZMI DO RÚK VLASTNÉ KORMIDLO

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Je toto váš prípad?

Chcete finančnú rezervu? Dovolenku? Cestovať?Peniaze na školu pre deti? Podnikáte?

Chcete zvýšiť príjem? Splniť si sny? Nové bývanie? Chcete zmeniť prácu? Nový vzťah? Zdravie? Radosť zo života a každého dňa? Pohodu doma alebo v práci?

Úspech

Viac príležitostí

Zdravie

Nový partner

Lepšie výsledky

Lepšie vzťahy

Viac peňazí

Nová práca

 TO VŠETKO MÔŽETE MAŤ,

STAČÍ VSTÚPIŤ DO LETNEJ ŠKOLY,

NASTÚP NA SPOLOČNÚ PLAVBU

ČO BUDE VÝSLEDKOM?

MAGNET

 • Budete rozumieť tomu ako zákon funguje a budete ho vedieť používať
 • Vy sami si zvolíte, čo si chcete pritiahnuť
 • STANETE SA MAGNETOM

Čo to znamená stať sa magnetom? V živote sa vám objavia nové impulzy, nápady, ľudia, zmení sa vaša energia a vy budete priťahovať to, čo budete vyžarovať. To robíme stále. Ale tento krát to bude iná energia, pozitívna a vibrácia bude vyššie. To je podmienka. A z vás bude vedomý tvorca. Pretože tomu budete rozumieť. A veci sa začnú diať. Už prestane iba reagovať, budete TVORIŤ SVOJ ŽIVOT.

Čo získate?

ONLINE KURZ PRÍSTUPNÝ NONSTOP

Ak chceme vedieť tento zákon používať, je dobré mu rozumieť. Ak mu nerozumieme iba reagujeme na vonkajšie okolnosti. Dá sa v tom pomýliť. A s tým raz a pre vždy zatočíme. Zákon môžeš využiť na všetky oblasti. 

 • JASNOSŤ
  Získate jasnosť o tom ako to funguje a čo potrebujete robiť, aby to fungovalo aj pre vás.
 • JEDNODUCHOSŤ
  Sebavedomo vám trvrdím, že zákonu príťažlivosti rozumiem a naozaj vytiahnem pre vás to najdôležiejšie, čo potrebujete
 • 5 MAGICKÝCH KĽÚČOV
  Dozviete sa, čo je kľúčom k plnej peňaženke, príležitostiam, láske, zdraviu

Kto vás letnou školou prevedie?

Volám sa Zuzka, som lektorkou na zákon príťažlivosti a pozývam vás do letnej školy Ako sa stať magnetom a pritiahnuť si do života čokoľvek, po čom túžite. Táto téma je moja srdcová záležitosť. ktorej sa venujem už siedmy rok. A verte mi, že život si tvoríme my sami. Či je kríza, nekríza. Prúd hojnosti je tu stále a prúdi ku všetkým, bez rozdielu, tak ako svetlo.  Je len na nás, či si dovoľujeme prijímať. Alebo si ZATVORÍME OČI A ŽIJEME V TME. (ja vás naučím, že môžeme oči otvoriť a vidieť to, čo chceme v našich životoch)

Certifikát na zákon príťažlivosti som získala u Joe Vitale, ktorý je známy z filmu The Secret - Tojomstvo, v roku 2018. Vzdelávaniu sa venujem naďalej a v tomto roku som sa zúčastnila workshopu v Amsterdame u Esther Hicks, na ktorom sa stretli ľudia zo 60 krajín sveta. Keď tomu dokážu veriť po celom svete, tak prečo nie vy? 

Je to na vás

Predstavte si, že máte dostatok peňazí, alebo nie dostatok, že máte plné skrinky peňazí a vypadávjú na vás, plno lásky, najlepšieho frajera, muža, milujúce deti a úžasné vzťahy. Najlepšie zdravie. Jasnosť v tom, čo máte robiť. Vedenie v podnikaní, nápady. Jednoducho, čokoľvek, čo si vymyslíte.

A verte mi, to všetko môžete mať. Ak chcete vedieť ako na to, vstúpte do letnej školy. Začíname. Otvárame brány. S ľahkosťou a radosťou vás prevediem touto témou. 

TÁTO PONUKA SA NEBUDE OPAKOVAŤ, 

vyber si svoj variant od 38 EUR

 TERAZ VÝNIMOČNE OD 19 EUR

ONLINE ŠKOLA

LETNÁ PLAVBA V PRÚDE HOJNOSTI

LETNÁ ŠKOLA 7 dní
Staň sa magnetom
19eur
LETNÁ ŠKOLA 21 dní
Staň sa magnetom 21 dní obsahuje blok 1 plus pokračovanie
49eur
VYSOKÁ ŠKOLA ZÁKONA PRÍŤAŽLIVOSTI
21DENNÁ TRANSFORMÁCIA S HLBOKOU PRÁCOU NA SEBE
247eur

A POKRAČUJ TU

AKO BUDE KURZ PREBIEHAŤ?

1. LEKCIA

NASTUPUJEME NA LOĎ
Kontrola lode. (Vysvetlíme si ako to funguje, vytvoríme si pevné základy) Pretože, keď nerozumieme ako to funguje, ľahko sa zatúlame a zídeme z cesty

2.LEKCIA VYBERÁME SMER PLAVBY

VYBERIEME SI SMER PLAVBY
Chytáte kormidlo do vlastných rúk a už sa plavíte za svojim cieľom. Tak jednoduché. Naučíme sa ako sa udržať v smere, aby naša cesta bola, čo najkratšia.

3.-7. LEKCIA ZASTAVUJEME SA NA OSTROVOCH A ZBERÁME MAGICKÉ KĽÚČE

ODHALÍME MAGICKÉ KĽÚČE
Aby sme mohli odomknúť dvere k našim spleným snom alebo tú truhlicu hojnosti, potrebujeme pozbierať magické kľúče

ZÁVER 1. VÝLETU

ODOMYKÁME BRÁNU
Kto má kľúče, odomyká bránu, komu sa páči, plaví sa s nami ďalej.

TÁTO PONUKA SA NEBUDE OPAKOVAŤ

Tiež neviete, čo skôr. Chcete zlepšiť veci, ale valí sa na vás odvšadiaľ kurz? Plne vás chápem.

Sme zahltení množstvom kurzov, množstvom informácií, úplne vás chápem. Možno sa neviete zorientovať, ktorý šuflík otvoriť. Dajte mi chvíľku na vysvetlenie.

Zákon príťažlivosti je jednoducho univerzálny zákon, ktorý funguje a takmer 40 rokov sa mu vo svete venujú tí najlepší. Jeho učeniu. Používaniu sa venovali už Albert Einstein a mnohí ďaľší úspešní ľudia vo svete. Vo východnom svete sa využíva od nepamäti. Ale čo je na ňom to najlepšie?

Či podnikáte, pracujete, chcete viac peňazí, úspechov, nápadov, žien, mužov - žartujem, príležitostí, jasnosti, zdravia, radosti, lepšie vzťahy, jednoducho všetko, to všetko môžete mať. 

Zákon príťažlivosti je jednoducho kľúč k radosti. Možno ste spokojní so svojim životom a to je fajn. Práve reagujete na to, čo sa vám v živote odohráva. Ale, čo ak sa okolnosti zmenia? Začne sa to uberať opačným smerom. A to je ten rozdiel. Ak vieme tento zákon využívať, vieme veci ovplyvniť, nielen reagovať na okolnosti a raz byť hore a raz dole. A to je ten rozdiel.

To je vysoká škola tohto zákona. Pochopiť všetky úrovne. A to vás takmer nik nenaučí. Po pravde jediná u koho som sa to naučila bola Esther Hicks. Na workshope v Amsterdame nastala tá zmena. A poviem vám prešla som množstvom kurzov. Vždy som chcela mať vo veciach jasno. A kto ma pozná vie, že vás radšej učím ryby chytať, než aby som vám ich podsúvala.

A TERAZ SPRAV ČIARU ZA DOTERAJŠÍM ŽIVOTOM

NA LOĎ NASTUPUJEME :

NAJBLIŽŠÍ NÁSTUP 1.4.2024

TU ZAČÍNA NOVÝ ŽIVOT 

Často kladené otázky

Ako rýchlo to funguje?

U každého inak, niekto je vibračne vyššie, niekto nižšie. Ja som si do 24 hodín splnila veci ako partnera, spriaznenú dušu. Je to individuálne. V princípe rovnako dlho trvá dom aj gombík. Je to iba na nás.

Čo mám robiť po skončení kurzu?

Užívať si radosť a pokračovať v zhmotňovaní si ďaľších a ďaľších vecí. Prípadne pokračovať s nami ďalej.

Ako ot prebieha? Musím byť niekde v stanovený čas?

Nie, lekcie sú prístupné 24/7 to znamená kedykoľvek, nemusíš byť online.

Viem si zlepšiť zdravie?

Áno, zákon príťažlivosti funguje vo všetkých oblastiach.

Neviem, ktorý kurz si vybrať

Kľudne začni naljacnejším a ak sa rozhodneš neskôr pre najdrahší, iba doplatíš rozdiel. Je to len na tebe, na koľko si odhodlaná pre zmenu.

Ako dlho budem mať prístup ku kurzu?

Kurz za 247 eur je pre teba prístupný doživotne, pretože na konci získaš knihu s pracovným zošitom. Kurz za 19 eur alebo 49 eur máš prístupný na 6 mesiacov.